“Škoda Latvija” paplašina veiksmīgo sadarbību ar Latvijas Hokeja federāciju

Pagājušajā pirmdienā, 22. aprīlī, Lielirbes ielā 32, jaunajā Škoda autosalonā “SKANDI MOTORS” Latvijas Hokeja Federācijai tika nodots vēl viens auto, tādā veidā stiprinot “Škoda Latvija ” un Latvijas Hokeja Federācijas sadarbību, kas aizsākās pirms sešiem gadiem.

SKANDI MOTORS salonā viesojās “Auto 100 Latvija” vadītājs Māris Jansons, Latvijas Hokeja Federācijas (LHF) ģenerālsekretārs Roberts Pļāvējs un izlases treneris Harijs Vītoliņš. Skandi Motors tirdzniecības vadītāja Linda Zieda izrādīja auto salonu un tikko atvestos jaunākos modeļus - Škoda Kodiaq un Škoda Superb.

“Pagājušais gads gan Škoda zīmolam Latvijā, gan Latvijas hokeja izlasei bija īpašs. Škoda sasniedza vēsturiski lielāko tirgus daļu jauno automobiļu reģistrāciju apjomā, un mūsu izlases puiši kopā ar treneru korpusu pavasarī pacēla Latvijas hokeju vēl nebijušos augstumos. Uzsākot sadarbību ar Latvijas Hokeja Federāciju pirms sešiem gadiem, vēlējāmies stiprināt Škoda zīmola un hokeja saikni Latvijā, kā arī palīdzēt augt un attīstīties sportam kopumā. Pagājušā gada čempionāts bija īpašs mums visiem, jo tas ne tikai notika Rīgā un Tamperē, bet mūsu komanda spēja parādīt lielisku sniegumu visa turnīra garumā. Škoda Auto, kā oficiālais partneris, jau 31. gadu palīdz pasaules čempionātos nodrošināt mobilitāti komandām un oficiālajām personām. Jau 2021. gada čempionātā kopā ar rīkotājiem pierādījām, ka varam nodrošināt mobilitāti ar pilnībā elektriskiem auto visa turnīra garumā. Arī 2023. gada čempionāta vajadzībām, sadarbībā ar Škoda Auto, nodrošinājām 16 Enyaq Coupe elektriskos automobiļus. Ir patiess prieks, ka kopā esam sasnieguši šādus augstumus un varam paplašināt iesākto sadarbību un palīdzēt Latvijas hokeja saimei arī turpmāk.” sacīja “Auto 100” vadītājs M.Jansons.

LHF ģenerālsekretārs R. Pļāvējs pateicās Škoda Latvija par iepriekšējo gadu atbalstu un dalījās ar saviem iespaidiem par līdzšinējo pieredzi: “Latvijas Hokeja Federācijai jau sešus gadus izveidojusies lieliska sadarbība ar Škoda Latvija. Esam pateicīgi mūsu uzticamajiem partnerim, kas hokeja saimniecību nodrošina ar moderniem, drošiem un ērtiem automobiļiem. Kopā mēs varam sasniegt jaunas virsotnes.”

Latvijas Hokeja izlases galvenais treneris Harijs Vītoliņš: “Ik gadu Pasaules hokeja čempionātā mums ir iespēja izbaudīt Škoda automašīnas. Varu teikt atklāti - tās ir augstākās klases automašīnas. Liels paldies Škoda uzņēmumam par uzticību un atbalstu hokejam. Kopā mēs varam sasniegt jaunus mērķus.”

Škoda Latvija uzsāka sadarbību ar Latvijas Hokeja federāciju 2018. gada nogalē un nodrošina Hokeja federāciju ar mobilitāti. Šobrīd Latvijas Hokeja federācijas rīcībā ir trīs automobiļi, Škoda Scala, Škoda Kodiaq un elektriskais Škoda Enyaq.


Pēdējo reizi rediģēts: 02.05.2024