Jaunais Škoda Superb

Izsmalcinātāks dizains, plašāks komforts un inovatīvas tehnoloģijas

Jaunais Škoda Superb– ceturtās paaudzes modelis, kas turpina leģendārā modeļa mantojumu, piedāvājot vēl izsmalcinātāku dizainu, plašāku komfortu un inovatīvas tehnoloģijas.

Izsmalcināts dizains

Jaunais Superb ir ieguvis elegantāku un dinamiskāku eksterjeru ar izteiksmīgām līnijām, LED lukturiem un jaunu radiatora režģi. Automašīna ir pieejama gan kā sedans, gan universāls Combi, kas piedāvā plašu bagāžas nodalījumu.

Plašāks komforts

Interjers ir pilnībā pārveidots, piedāvājot plašāku telpu pasažieriem un augstākas kvalitātes materiālus. Jaunās sēdvietas ir ērtākas un nodrošina labāku atbalstu, bet klusais salons rada patīkamu atmosfēru.

Inovatīvas tehnoloģijas

Jaunais Superb ir aprīkots ar plašu inovatīvu tehnoloģiju klāstu, kas nodrošina drošību, komfortu un izklaidi. Automašīnā ir pieejama jaunākā informācijas un izklaides sistēma, digitālais instrumentu panelis, kā arī virkne vadītāja palīgsistēmu.

Dzinēja izvēle

Jaunais Superb ir pieejams ar plašu dzinēju klāstu, ieskaitot benzīna, dīzeļdegvielas un hibrīddzinējus. Visiem dzinējiem ir uzlaboti degvielas patēriņa rādītāji un veiktspēja.

Pieejamība

Jaunais Škoda Superb jau ir pieejams testa braucieniem.

Pieteikties testa braucienam


Pēdējo reizi rediģēts: 10.04.2024